• TenvirkMK/ERP

    uniwersalna platforma zarządzania

Prezentacja i DEMO: Prosimy zarejestrować się. Po rejestracji skontaktujemy się w celu przeprowadzenia prezentacji systemu lub udostępnienia wersji DEMO.

TenvirkMK/ERP

Uniwersalna platforma do budowy aplikacji biznesowychTenvirkMK

uniwersalna platforma zarządzania

System informatyczny wyposażony w wiele modułów, które mogą być indywidualnie dobierane i zestawiane ze sobą w konkretne rozwiązania biznesowe. Dzięki temu możliwe jest zastosowanie TenvirkMK/ERP w:

  • różnych branżach związanych z rozliczaniem usług,
  • firmach jedno i wielooddziałowych,
  • firmach posiadających od 5 do tysiąca i więcej stanowisk,
  • rozwiązaniach B2B i B2C.

System pracuje online korzystając z wygodnego interfejsu użytkownika w aplikacji Windows. W niektórych zastosowaniach, kiedy trzeba do procesu biznesowego dopuścić klientów, używany jest interfejs programu w przeglądarce internetowej. Takie rozwiązanie nazywamy "panelem internetowym". System może także pracować w scenariuszach offline z użyciem replikacji danych.

TenvirkMK/ERP nadaje się do tworzenia rozwiązań obejmujących organizację pracy, komunikację, zarządzanie dokumentacją, prowadzenie projektów, rozliczenie czasu pracy, zautomatyzowanie sprzedaży usług, rozliczanie umów z klientami i kontrahentami, prowadzenie serwisu itp.

Zobacz w ulotce więcej o problemach, które rozwiązuje system...

zobacz więcej w ulotce o programie

Ceny i moduły

Program występuje w jednej wersji:

ENTERPRISE:
Konfiguracja systemu jest ustalona indywidualnie zgodnie z wymaganiami klienta

ENTERPRISE

cena za użytkownika

490zł za licencję bezterminową
+ suma ceny modułów opcjonalnych (patrz niżej)Cena obowiązuje do końca roku!

zobacz demo

Moduły w pakiecie

Moduły opcjonalne lub dostępne w ograniczonym zakresie

zobacz demo


Podane na tej stronie ceny dotyczą nowych instalacji i są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT 23%. Podane informacje i ceny mają charakter informacyjny i mogąc ulec zmianie bez uprzedzenia oraz nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prosimy o skontaktowanie się z TENVIRK Sp. z o.o. w celu uzyskania ostatecznej oferty.

W cenie licencji terminowej rocznej zawarte są aktualizacji w okresie trwania licencji. W cenie licencji bezterminowych zawarte są aktualizacje przez okres 1 roku. Dalsze aktualizacji to 20% wartości licencji za 1 rok.

Prezentacja i demo

Zobacz filmy jak korzystać z programów w firmie

Prosimy zarejestrować się. Po rejestracji skontaktujemy się w celu przeprowadzenia prezentacji systemu lub udostępnienia wersji DEMO.

Obejrzyj film pokazujący system w akcji w zakresie tworzenia ofert i obsługi procesu sprzedaży i wykorzystania systemu jako CRM...

Obejrzyj film pokazujący przykład korzystania z obiegu dokumentów i modułu zdarzeń w systemie. Przykład dotyczy obiegu reklamacji...

Obejrzyj film pokazujący przykład korzystania z obiegu dokumentów związanych z rejestracją i opisu faktury kosztowej...

Obejrzyj film pokazujący przykład mechanizmu budowy obiegu dokumentu w systemie...

Obejrzyj film pokazujący system w akcji w zakresie prowadzenia serwisu, helpdesk i rozliczania umów serwisowych...Copyright by TENVIRK Sp. z o.o. © 2002-2018
Ta strona używa ciasteczek (cookies), do zbierania statystyk odwiedzin oraz do utrzymywania sesji aplikacji internetowych. Dowiedz się więcejPrzyjmuję do wiadomości